Vitamíny

Pharmalife Vitamin D3+K2 kapky 30ml

Pharmalife Vitamin D3+K2 kapky 30mlDoplněk stravy na bázi cholekalciferolu, který je produkován lidským tělem během slunečního záření. často schází osobám, které nejsou vystaveny slunci nebo nemají dostatečný příjem pestré stravy.

Pharmalife Vitamin D3 z lišejníku 2000 IU 30ml

Pharmalife Vitamin D3 z lišejníku 2000 IU 30mlDoplněk stravy na bázi cholekalciferolu, který je produkován lidským tělem během slunečního záření. Často schází osobám, které nejsou vystaveny slunci nebo nemají dostatečný příjem pestré stravy.

Pharmalife D3+K2 vitamin pro děti 30ml

Pharmalife D3+K2 vitamin pro děti 30mlDoplněk stravy na bázi cholekalciferolu, který je produkován lidským tělem během slunečního záření. často schází osobám, které nejsou vystaveny slunci nebo nemají dostatečný příjem pestré stravy.

EPAvit Vitamin D3 baby kapky 30ml

EPAvit Vitamin D3 baby kapky 30mlDoplněk stravy, bez obsahu laktózy, bez lepku, na bázi vitamínu D3, k podpoře zdravých kostí, zubù, svalù a imunitního systému.

Vitamín D3 FORTE

Vitamín D3 FORTEVitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, má vliv na normální koncentraci vápníku v krvi. Přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a udržení normálních svalových funkcí.


© 2013 Alfavita s.r.o.
TOPlist