Výrobek z kategorie(í): Přírodní výtažky, Rybí oleje

HARMONY-LINE RYBÍ TUK BABY

HARMONY-LINE RYBÍ TUK BABYPRO SPRÁVNÝ VÝVOJ DĚTÍ.
Počet kusů v balení 30 tobolek
Výrobce: ALFA VITA, s.r.o.

Účinky a účel použití:

  • přispívá ke správnému a zdravému vývoji dětí
  • podporuje vstřebávání vápníku a fosfátů ze střeva a reguluje využití vápníku v organismu
  • pomáhá při stavbě a udržování zdravých kostí a zdravých zubů
  • napomáhá zdravé funkci nervového a svalového systému
  • udržuje zdravou kůži, oči a vlasy
  • podporuje chuť k jídlu při nechutenství u dětí


Charakteristika:

Kombinovaný produkt Rybí tuk baby s obsahem rybího oleje obohaceného o vitamín D a přirozený vitamínu A vytváří speciální kombinaci látek s příznivým účinkem na správný vývoj dětí. Rybí olej obsahuje esenciální mastné kyseliny, které jsou základem pro tvorbu řady prostaglandinů. Tyto látky hrají významnou úlohu v celé řadě životně důležitých pochodů v lidském těle, reguluji krevní tlak a srážlivost, ovlivňují ochranný systém organismu a napomáhají přeměně tuků. Jsou také nezbytné pro vývoj mozku plodu v posledních třech měsících nitroděložního vývoje a pro správný rozvoj zraku a sluchu dítěte.Vitamín D napomáhá vstřebávání vápníku a fosfátů ze střeva a je důležitý pro zdravé kosti, zuby, a správnou funkci nervového a svalového systému. Vitamín A posiluje odolnost organismu, podporuje růst kostí, vlasů, kůže a dásní a působí příznivě na zrak. Vzhledem k tomu, že v naší stravě rybí tuk chybí a je důležitý hlavně v období růstu a dospívání, doporučuje se zvýšit jejich příjem vhodnými potravinovými doplňky, mezi něž patří i tento přípravek.

Omega-3 mastné kyseliny mají typický pach ryb. Pokud ve složení nejsou, olej nepáchne.
Pokud je olej v měkké želatinové tobolce, je pach v ní uzavřen, ovšem za cenu reakce nenasycené složky se stěnou tobolky kdy vznikají aldehydy a další rozkladné produkty.
Proto máme olej tzv. enkapsulovaný, kdy je olej uzavřen ve směsi látek (maltodextrin, lecithin a další) a ty zvyšují jeho odolnost a biologickou dostupnost.

print Formát pro tisk

© 2013 Alfavita s.r.o.
TOPlist